Визначено найнадійніший автомобіль

0

Авторитетне німецьке автомобільне видання Auto Bild завершило довгостроковий ресурсний тест компактного кросовера Kia Sportage третього покоління. Подолавши 100 000 кілометрів, Sportage став найнадійнішим серед 33 автомобілів, що побували на тесті в німецьких журналістів, пише topgir.com.ua.

Надзвичайна надійність Kia Sportage третього покоління отримує визнання від автомобільних експертів вже вдруге за останній місяць. Відразу за маркетинговим агентством JD Power, яке назвало Kia Sportage найнадійнішою моделлю на німецькому ринку, авторитетне видання Auto Bild оголосило результати довгострокового ресурсного тест-драйву, в ході якого кросовер корейського виробника подолав 100 000 км, продемонструвавши високу надійність.

У ресурсному тесті брав участь Kia Sportage з дволітровим турбодизелем двигуном CRDi потужністю 184 к.с., автоматичною трансмісією і повним приводом.

Тест-драйв, в ході якого автомобіль випробовувався в різних умовах, було розпочато в червні 2014 року. Фінальну оцінку сформували на основі особистих вражень тест-пілотів, статистики несправностей протягом терміну експлуатації і результатів фінального огляду автомобіля, проведеного після завершення випробувань.


Не пропустіть