Унікальний і єдиний в своєму роді автомобіль виставлений на продаж (Фото)

0

Компанія, яка обслуговує виставлений на продаж “Бетмобіль”, повідомила про його можливу швидку покупку, пише telegraf.com.ua.

Виставлений на продаж голлівудський раритет знімався в якості основного транспортного засобу головного героя я в фільмах “Бетмен” і “Бетмен повертається”. Автомобіль оснащений фордовским двигуном на 7,5 літрів і має потужність в 550 конячок. Швидкість машини “супермена” досягає 250 кілометрів. Його показаний на кіноекранах рев дійсно реалістичний, оскільки на авто встановлена ​​спортивна вихлопна система. Потрапити всередину раритету можна через дах, який висувається. З 2010 року “Бетмобіль” знаходився у господаря, який проживає в Лондоні, і його експлуатація здійснювалася в дбайливому режимі.

Очікують, легендарне авто незабаром після покупки продемонструє себе в деяких торгових центрах і на центральних вулицях столиці. Підставою для висновків про покупку “Бетмобіля” стали відомості ЗМІ, машина вже помічена на спеціальній платформі. Автознавці жартують, у голлівудського раритету не передбачено місце для номерних знаків, а, значить, за парковку можна і не платити.


Не пропустіть