Новинки від Toyota, які з’являться в найближчі 5 років

0

Японський автовиробник Toyota планує використовувати в майбутні новинки нову платформу TNGA, яку вже перевірили на новому поколінні Prius. Авто з’явиться в кількості 500 екземплярів і буде доступно на ринку Японії та США. Автомобіль стане більш слухняним на дорозі і, як обіцяє розробник, зможе долати до 950 кілометрів шляху без повторної підзарядки. Обидві моделі отримають гібридні установки потужністю в 100 «конячок».

Протягом наступних п’яти років бренд випустить також Toyota CH-R. Авто пророкують двигун на 2.0 літра, а також 1,8-літровий гібрид. Чи зміниться його інтер’єр і особливо «передок», що зробить його трохи схожим з Lexus RX. Також автомобіль буде оснащений системою старт-стоп.

Крім того, компанія Toyota обіцяє оновити Toyota Highlander, Toyota Camry, Toyota RAV4, а також пікап Toyota Tundra. У тому ж році з’явиться також і гібрид.

Рестайлінг Toyota Tundra відбудеться орієнтовно в 2019 році. Чергове оновлення очікується до кінця 2018 – початку 2019 року. Одним з головних змін стане заміна механічної кпп на 6-варіантний автомат. Швидше за все, з заміною платформи на нову відбудеться і зміна поколінь.

Спорткар від BMW і Toyota стане приймачем легендарної моделі Supra. Поява німецького бренду не випадкова. З чуток, називатися він буде Supra.

Експерти вважають, що спорткар Toyota / BMW за своїм зовнішнім виглядом буде нагадувати концепт FT-1, «розсекреченими» на автосалоні в Детройті ще в 2014 році.


Не пропустіть