До уваги водіїв! У столиці буде обмежено рух

0

У суботу, 27 серпня, у центральній частині Києва буде частково обмежено рух транспорту у зв’язку з церемонією проводів збірної України на Паралімпійські ігри до Ріо-де-Жанейро.

Про це повідомляє Київська міська держадміністрація.

Так, буде заборонено рух транспорту для проведення урочистої церемонії проводів та маршу національної паралімпійської збірної за маршрутом: від перехрестя вул. Михайлівської та вул. Костьольної до Майдану Незалежності з 16:00 до 23:00, на вул. Архітектора Городецького (від вул. Заньковецької до вул. Хрещатик), на вул. Хрещатик (від вул. Трьохсвятительської до вул. Прорізної), вул. Костьольній, вул. Михайлівській, пише zik.ua.

Окрім того, буде обмежено рух автотранспорту на вул. Хрещатик (від перехрестя з вул. Михайлівською до перехрестя з вул. Архітектора Городецького) з 1:00 до 23:00 27 серпня 2016 року для встановлення сцени та спеціальних конструкцій для проведення заходу.

Також обмежать рух автотранспорту на Майдані Незалежності, а саме: двох перших смуг на вул. Хрещатик від будинку Профспілок до Головпоштамту до 1:00 27 серпня 2016 року з метою облаштування місць для людей із інвалідністю та встановлення сценічних конструкцій для проведення заходу.

Під час заходу будуть закриті всі виходи з підземного переходу на Майдані Незалежності. Також буде обмежено паркування транспортних засобів у місцях проведення заходу з 19:00 26 серпня до 22:00 27 серпня 2016 року.

У разі необхідності, за зверненням Управління державної охорони України, тимчасово буде закрито вхід та вихід зі станції метрополітену Майдан Незалежності.

Зазначається, що урочисті заходи на Майдані Незалежності (навпроти стели біля Головпоштамту) триватимуть з 19:00 до 22:00, а урочистий марш національної паралімпійської збірної команди України відбудеться за маршрутом від перехрестя вул. Михайлівської та вул. Костьольної до Майдану Незалежності – з 19:30 до 19:35.

У КМДА додали, що із роботою маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування якого проходить вул. Хрещатик, вул. Михайлівською, вул. Архітектора Городецького (від вул. Заньковецької до вул. Хрещатик), вул. Костьольною, де відбудеться урочиста церемонія проводів та урочистий марш національної паралімпійської збірної команди України.


Не пропустіть