Виробництво Mercedes-Benz GLC переїжджає до Фінляндії

0

Німецький автомобілебудівний концерн Daimler планує збільшити випуск позашляховика Mercedes-Benz GLC +2016 року за рахунок виробничих потужностей заводу в фінському місті Уусікаупункі.

710x398_1448616451_mercedes-gl1

Початок збірки заплановано на 2017 рік. На фінському виробництві працюють близько 1200 осіб. Компанія Valmet Automotive вже успішно налагодила виробництво Mercedes-Benz A-Class. Підприємство виграло відповідний тендер і тепер має повне право збирати Mercedes-Benz GLC. Приводом для перенесення виробництва до Фінляндії стала висока завантаженість виробничих потужностей в Німеччині. В даний час позашляховик нового покоління збирається на заводах в Бремені і столиці КНР Пекіні.

Представники компанії не повідомили про заплановані обсяги випуску нового автомобіля, але очікується, що буде зібрано не менше 100 000 позашляховиків. Оновлена ​​модель отримає дволітровий двигун, що генерує 211 або 245 кінських сил.

У компанії також сподіваються налагодити реалізацію моделей з дизельними агрегатами. Всі моделі будуть оснащуватися дев’ятиступеневою автоматичною коробкою перемикання передач.


Не пропустіть