Бум на вживані автомобілі у Великій Британії: відомий лідер продажів

0

За перші шість місяців 2016 року у Великобританії намітився рекордний попит на вживані автомобілі, яких реалізовано майже 4 млн штук, пише autocentre.ua.

За перші шість місяців 2016 року у Великобританії вживані автомобілі розкуповували немов гарячі пиріжки. Продано майже 4 млн од., що є рекордом. Це на 8% або 300 тис. автомобілів більше ніж,за аналогічний період минулого року. При цьому слід зазначити, що за перше півріччя 2016-го нових автомобілів продали тільки 1,42 млн. од., повідомляє Autoexpress

Найрезультативнішим місяцем на ринку вживаних автомобілів став квітень, коли було продано 760 тис. ед.

Якщо говорити про конкретні марки і моделі автомобілів, то тут безперечним лідером є Ford Fiesta. Вона стала першою не тільки серед вживаних, але й серед нових автомобілів, проданих за вказаний період.
Тут треба відмітити, що британці в основному віддавали перевагу сімейним автомобілям малого класу – на їх частку доводиться 27,2 усіх продажів.

“Ринок вживаних автомобілів Великобританії сьогодні знаходиться на злеті як ніколи, і це – відмінні новини для покупців”, сказав Майк Хоуз, керівник SMMT (Асоціації Автовиробників і Автотрейдерів). “Зростання на ринку вживаних автомобілів відбило рекордний попит нових автомобілів останніми роками, але майбутнє зростання в дорогих покупках залежатиме від стабільного споживача і ділової упевненості”.


Не пропустіть