АвтоКрАЗ прорвався на ринок комунальної техніки (Фото)

0

АвтоКрАЗ виграв тендер, оголошений Кременчуцьким міською радою, на поставку на адресу комунального підприємства КТП -1628 спеціального автомобіля для утримання доріг КрАЗ-5401С2, пише autoconsulting.com.ua.

Комбінована дорожня машина (КДМ) зі змінним обладнанням та снігоочисним відвалом, за технічними умовами тендеру, буде базуватися на самоскиді КрАЗ-5401С2 колісної формули 4х2. Це нове, перспективне покоління кременчуцьких вантажівок, спроектована спеціально під потреби комунальних господарств країни. Безкапотна лінійка нових КрАЗів дуже маневрена, що важливо в умовах міського циклу, при цьому ефективна і потужна, як і її серійні капотні побратими.

Дорожник буде обладнаний розкидачем для посипання інертними матеріалами або антиожеледними реагентами, керованими за допомогою бортового комп’ютера, а також снігоочисним відвалом для очищення дорожнього полотна від снігу. За умовами тендеру, спецмашина буде виготовлена ​​і передана замовнику до кінця поточного року. Нагадаємо, що комунальна техніка КрАЗ – сміттєвози, пилососи та комбіновані дорожні машини, поставлена ​​КТП №1628 м.Кременчука в рамках виграних КрАЗом в різний час тендерів, ось уже майже п’ять років забезпечують чистоту і порядок в місті.

1472464171XDM4_h


Не пропустіть