Японія планує врятувати українські дороги

0

Японські компанії, що спеціалізуються на ремонті дорожнього покриття, розглядають можливість роботи на українському ринку. Так, з листопада цього року робоча група представників експертів, урядових та бізнесових кіл Японії почне вивчати можливість реалізації перспективних інфраструктурних проектів в Україні. Зокрема, мова йде про ремонт доріг і мостів. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів, пише Павло Новожилов на auto.ria.com

«З огляду на успішний досвід співпраці за проектом модернізації Бортницької станції аерації, японська сторона розглядає напрямки по реконструкції доріг, мостових переходів, полігонів із захоронення твердих відходів тощо», – заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко після зустрічі з Послом Японії в Україні Шигекі Суми.

Також пан Зубко зазначив, що в ході зустрічі йшлося про можливість участі японського капіталу в реконструкції дорожньо-транспортної і портової інфраструктури. За даними відомства, сторони вже обговорили можливість залучення в Україну японської експертної допомоги з розробки стратегії розвитку систем водопостачання та поводження з відходами. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Японія може допомогти Україні у створенні Державного банку розвитку.


Не пропустіть