Кожен українець зможе взяти участь у ремонті доріг

Українці зможуть особисто взяти участь у реформуванні дорожньої галузі, пише avtoblog.org.ua.

Як стало відомо, відтепер кожний не байдужий українець може взяти участь у реформуванні та розвитку дорожньої галузі своєї країни. Таке рішення ухвалила робоча група на першому засіданні з питання реформування дорожньої галузі України, яке відбулося у вівторок 24 листопада. Крім вітчизняних фахівців, на зустрічі були присутні колеги з Литви та Німеччини. Разом вони склали і підписали “Стратегію розвитку дорожньої галузі України”.

На ділі це означає, що будь-який житель країни зможе своїми руками виправити плачевний стан автомобільних доріг України. Ну а якщо не вдасться і цього разу, і дороги, як звичайно, змиє після першого дощу, то звинувачувати потрібно буде не Укравтодор, а конкретні особистості. Або самого себе. Невдячна справа, чесно кажучи. Хоча, з іншого боку, хто говорив, що дорога до досконалості буде легкою?

Більше новин


Прокоментуй новину

 • 11

  Да как бы хочется послать таких умников на ЙУХ

 • Irina

  А давайте посадим с конфискацией того, кто все эти годы выгребает дорожный сбор, заложенный в цену бензина себе в карман. А конфискованное реализовать, как этот самый налог. Не так ли?

 • Правда

  Страна конченных идиотов

 • driver

  Дуже багато розмов в останній час стосовно ремонту доріг, та як “мішками кров проливають” певні чиновники з Укравтодору ремонтуючи ці дороги.
  Як памятаємо, після відміни дорожнього збору з кожного автовласника булло підвищено вартість пального на АЗС та направлення цих коштів на ремонт доріг. Як завжди звучало гарно – більше іздиш більше платиш на утримання доріг. Сучасний стан доріг в Україні залишається з позначкою “БЕЗ КОМЕНТАРВ”, навідь в центрі СТОЛИЦІ, на її основних проспектах їздиш як на “пральній дошці”. Прощо говорити в інших місцях України.
  Так от тепер питання – куди ділися та продовжують діватися кошти з кожного проданого літру пального ? Може хтось пояснить?