В Україну зайде конкурент Uber

0

В Україні може запрацювати ще одна компанія, що надає послуги з виклику таксі. Про це на своїй сторінці у Facebook написала президент Української асоціації венчурного капіталу і прямих інвестицій Яніка Мерило.

За її словами, рівень послуг для українців буде лише покращуватись, якщо в державі існуватиме позитивна конкуренція.

«Зі мною зв’язався вже вкотре один із відомих конкурентів UBER. Taxify почав навчання таксистів у Києві, шукають місцевого керівника для Днiпра та Львова, щоби швидко стартувати», – зазначила Мерило.

Стартап Taxify був створений у 2013 році в Естонії. Зараз компанія просуває однойменний сервіс виклику таксі, який працює в 10 країнах: Чехії, Естонії, Фінляндії, Грузії, Латвії, Литві, Сербії, Нідерландах і Мексиці. Також відомо про плани компанії щодо виходу на нові ринки.

Раніше Taxify отримав 1,5 млн. євро фінансування від міжнародних інвесторів, серед них – Skype, Pipedrive, Adcash, Rubylight, ТМТ Investments та інші.

Мобільний додаток Taxify доступний у версіях для Android та iOS. Клієнти сервісу можуть обирати автомобіль залежно від часу прибуття, ціни та рівня обслуговування. З інших переваг сервісу – можливість відстеження часу прибуття автомобіля на карті в режимі реального часу, а також оплата за допомогою прив’язаної до сервісу банківської карти.
http://www.akcent.org.ua/


Не пропустіть