Для армії США розробили новий унікальний автомобіль

0

Автомобіль на водні для армії США отримає силову установку на паливних елементах, надану концерном General Motors, пише autocentre.ua

Американським військовим вже в жовтні 2016 року обіцяють показати автомобіль на водні. У його розробці активну участь приймає концерн General Motors і Танковий науково-дослідний центр армії США – U.S. Army Tank Automotive Research (TARDEC). Зокрема, найбільший автовиробник надасть силовий агрегат на паливних елементах на базі пікапа Chevrolet Colorado EV.

Таким чином, армія США отримає доступ до передової автомобільної технології для використання її у військових цілях, а GM – можливість випробувати свої водневі машини в нових, нестандартних умовах.

Головні переваги автомобілів на паливних елементах, які зацікавили американських військових, – малий рівень шуму при роботі і високий крутний момент двигуна при низьких оборотах.

«У водневих паливних елементів як джерела енергії є величезний потенціал і неймовірні можливості, – заявив директор TARDEC Пол Роджерс. – Ми чекаємо, що транспортний засіб буде дуже тихим в роботі й готовим забезпечити виробництво електроенергії для споживачів, що знаходяться поза машиною. Ми перевіримо його життєздатність в надзвичайних умовах військового застосування».

«Цей проект – ще один приклад того, як силовий агрегат на паливних елементах може мати велике значення в нетрадиційних сферах застосування», – сказав Чарлі Фріс, виконавчий директор підрозділу GM Global Fuel Cell Activities. – Ми повинні продовжити досліджувати ці можливості разом з нашими планами відносно виробництва комерційної системи паливних елементів до 2020 року».


Не пропустіть