Вживаним автомобілям в Україні не місце

Не зважаючи на митні нововведення, українці таки надають перевагу новим автомобілям.

Згідно з попередніми даними, в серпні ринок нових автомобілів знову зріс. І це незважаючи на початок дії закону про зниження акцизів на ввезення вживаних легковиків, повідомляє AutoMotoClub.info.

Можливість ввезення свіжих уживаних автомобілів з країн Європи за зниженими акцизами, відпускний період, спад ділової активності – всі ці чинники не вплинули на зростання ринку нових автомобілів в Україні. Лише за серпень 2016 року українці купили 5624 нові легкові автомобілі, повідомляє AUTO-Consulting.

Це на 58% більше, ніж рік тому. Лідер ринку змінився. Якщо в липні завдяки величезному продажу моделі Jetta найбільше було продано Volkswagen, то в серпні перше місце відвоювала собі Toyota. Ця марка, що охоплює 12% всіх продажів.

Toyota стала лідером українського авторинку в серпні 2016 року. На другій позиції – Renault із показником 9,9%. А ось на третє місце стрімко вирвався Ford, завдяки великому постачанню автомобілів для медичних закладів. Спад було зафіксовано в мережі VW, через що німецький бренд опустився на 4 місце на ринку. А Kia, Hyundai і ЗАЗ додали в обсягах продажу. Але справжній прорив здійснили дилери Mazda. Японський бренд зумів піднятися одразу на 4 позиції і знову увійти до ТОП-10 найпопулярніших брендів.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Александрs

  Какой резон комментировать откровенный бред?

 • Олександр

  AUTO-Consulting сдохни тварь , некому не нужны твои тазики в два дорога . Дайте народу свободу выбора . Снимите все ростаможки которые существуют!

 • Степан

  Вживаним автомобілям в Україні не місце, автомобилям в сімї українців не місце, при тотальній бідності українців, вони можуть собі позволити пересуватися лише власними ногами. ганьба правителям, що мають українців за скотину!!!!!!!!!!

 • правда

  синагога офшорная все не как не нажрется

 • Драйвер

  Это гробам на колёсах Запорожского автозавода в Украине не место. И гнилым листкам типа “авто-консалтинг” в Украине не место. Пускай эти твари -“вітчизняні автовиробники” и депутатские автосалоны, хоть на говно изойдут со своим админресурсом, но пока ЗАЗ не будет стоить 20000 грн в рассрочку на 5 лет, только законченные дебилы или управление полиции будут их покупателями

 • ПРОСТО

  БРЕД СЕРОЙ КОБЫЛЫ ……СТАТЕЙКА ЗАКАЗНАЯ АВТО ДИЛЕРАМИ ЯВНО У ИХ ПЛОХИЕ ДЕЛА С ПРОДАЖАМИ КИТАЙСКОГО АВТО ШИРПОТРЕБА ЯВНО УПАЛИ СВЕРХ ПРИБЫЛИ