В Україні побудують нову автомагістраль

0

Міністерство інфраструктури планує в 2017 році приступити до будівництва магістралі, яка з’єднає Львів і Херсон.

Як пише 7days-ua.com, про це повідомив глава міністерства Володимир Омелян в ефірі 5 каналу, зробити це у відомстві готові в разі виділення необхідних коштів на будівництво і ремонт доріг.

«Цього року на ремонт доріг ми маємо 19 млрд грн, нам вистачило за ці гроші відремонтувати близько 1-2 тис. км і зробити ямковий ремонт 60% мережі по всій країні. Якщо нам вдасться отримати подвоєну суму, ту, що обіцяє прем’єр-міністр, ми зможемо почати системне будівництво доріг. зокрема, в цьому році ми повинні провести тендерні процедури і в наступному році приступити до будівництва великої європейської магістралі, яка з’єднає Львів і Херсон «, — повідомив Омелян.

За його словами, ця дорога є вкрай необхідною після введення Росією з 1 липня додаткових обмежувальних заходів щодо транзиту української продукції по російській території.

«Думаю, цей проект буде успішним, і ми знайдемо хороших підрядників, так як важливо знайти не тільки кошти, а й компанію, яка збудує якісну дорогу і в термін», — підкреслив міністр.


Не пропустіть