Назвали найбажаніший автомобіль 2016 року

NSX shortlisted for 2016 What Car? Reader Award
0

Спорткар NSX в черговий раз відзначений експертами автомобільної преси і увійшов до шорт-лист на звання кращої моделі за версією британського видання «What Car?».

Варто відзначити, що в списку претендентів могли виявитися тільки ті транспортні засоби, чия поява на ринку Великобританії очікується в найближчі 12 місяців. Модель NSX спочатку розроблялася як спортивний автомобіль модельної лінійки Acura. Однак на ринку Старого Світу бренд офіційно не представлений, тому європейські покупці зможуть придбати NSX під маркою Honda, пише autocentre.ua.

Головна особливість NSX – це унікальне єднання людини та автомобіля, завдяки чому суперкар моментально реагує на будь-які дії водія. Створення нового покоління тривало майже три роки, в роботі брали участь команди дизайнерів та інженерів з центру розробки Honda в Реймонд, штат Огайо.

Фахівцям вдалося створити збалансований і в той же час яскравий зовнішній вигляд нового NSX. Кузов має класичні низькі і широкі пропорції, а також різкі грані, що підкреслюють агресивний вигляд моделі. Крім того, зовнішній вигляд задніх ліхтарів відсилає до першої генерації суперкара, підкреслюючи спадкоємність поколінь.

Нова модель буде оснащуватися бітурбірованним двигуном DOHC V6 і дев’ятиступеневою коробкою передач з подвійним зчепленням (DCT), а також трьома електричними моторами, один з яких має потужність 47 к.с. і допомагає двигуну при різких прискореннях. Інші електромотори розташовані на передній осі передають енергію на праве і ліве колесо. Потужність кожного агрегату становить 36 к.с.

Нова 9-ступінчаста трансмісія DCT забезпечує моментальну зміну передач в точній відповідності зі швидкістю двигуна. Задній електромотор з прямим приводом, розташований між силовим агрегатом і трансмісією, підтримує прискорення, гальмування і переключення передач. NSX використовує передні електромотори для динамічного розподілу крутного моменту, а також для поліпшення розгінних і гальмівних характеристик суперкара. В результаті водій може насолодитися відсутністю затримки при старті з місця і управлінням, яке передбачає бажання пілота.

«Наступного року очікується велика кількість цікавих новинок. Наша премія є деяким індикатором того, як сильно покупці чекають ту чи іншу модель», – прокоментував редакційний директор« What Car? », Джим Холдер.


Не пропустіть