У Канаді завершують будівництво унікальної дороги (фото)

0

Більше 24 років у Канаді триває будівництво дороги під назвою The Great Trail (“Великий шлях”), маршрут якої пролягатиме через всю країну: від Ньюфаундленду до Британської Колумбії через 13 провінцій по невідомих стежках, уздовж гірських хребтів, перетинаючи річки і пагорби.

Довжина її складе 24 тисячі кілометрів, і ніде на шляху туристам не зустрінеться жодного автомобіля, пише My Modern Met.

Дорога буде призначена для пішоходів, велосипедистів, власників лонгбордів і скейтбордів, скутерів, човнів,коней, лиж і снігоходів. Автомобілі на неї не пускатимуть принципово.

Сьогодні унікальний туристичний маршрут уже завершений на 87%, а його офіційне відкриття планується чрез два роки. Це буде перша у світі найдовша “дорога для відпочинку”.

The Great Trail об’єднає широкий простір природних ландшафтів Канади і дозволить кожному мандрівникові здійснити унікальне дослідження місцевості від міських до сільських районів. “Великий шлях” чудово впишеться в тенденції збереження навколишнього середовища, здорового способу життя та освітніх програм. Крім того, влада бачить в цьому проекті великі економічні плюси: від створення нових робочих місць до зиску для туристичного сектора.


Не пропустіть