Водіїв у жовтні очікує неприємний сюрприз

Вартість газу для автомобілів продовжить зростати не лише у вересні, але й протягом жовтня, змушуючи водіїв затягувати паски тугіше. Серед причин росту – небажання трейдерів шукати заміну поставкам газу із Росії та Білорусі.

Таку думку висловив заступник директора науково-технічного Центру “Психея” Геннадій Рябцев і додав, що довгострокові контракти на поставки газу для автівок у трейдерів відсутні.

“Ринок у нас непрозорий, ці проблеми ніхто не вирішує. Адже ні в кого немає довгострокових контрактів. А адже за контрактами постачальники продають паливо безперебійно. Що стосується термінових поставок, природно, для цього вільного ресурсу не було. Цей вільний ресурс йшов в ту ж Російську Федерацію, адже там теж зріс попит на газ для автомобілів через високі ціни на бензин. Така ж ситуація склалася і в Білорусі. Зрозуміло, чому обсяги виробництва на білоруському ГПЗ в Річиці скорочуються — немає сировини. Відповідно, падають і обсяги переробки. І потрібно шукати нових постачальників”, – повідомив Рябцев для видання Голос.UA.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Олександр Явір

  Абсолютно очевидно,що “бензинові королі” дуже стурбовані,що люди знайшли засіб боротьби з їхніми надприбутками від продажі бензину і почали масово переходити на газ на своїх автомобілях.
  Одразу спрацювала стара налогоджена схема між олігархами і чиновниками-за відповідну плату-зарубити на корню установку ГБО в УКраїні.А зробити це -через державну регуляцію(!) і видачу дозволів на встановлення ГБО на авто через спеціальний орган при Кабміні!? Уявляєте,це Гройсману не має що робити,як сидіти у кабінеті і видавати дозволи на установку ГБО.Ну хай не Гройсману,а а іншому чиновнику,якому ми будемо платити зі своїх податків зарплату!Панове,а як же деруегуляція,про яку люблять поговорити з високих трибун наші верховоди?
  Тепер цей Рябцев пхає ще іншу дурницю-мовляв автомобілісти з”їдають весь газ,який постачається з Росії і Білорусії.Ви що нас за дурнів маєте? Ви ж десять рків розповідаєте про проенкт поставки зрідженого газу зі всіх кінців світу,в тому числі і з США,що це найбільш кращий варіант забезпечення газом не тільки автолюбителлів,але і прромисловості!Ох ви брехуни і апологети товстосумів!Це ви захищаєте наших кроососів,які не знають -звідки ще попити людської крові,де їм перекрити повітря,яким вони ще можуть трохи дихати?
  Але нічого.Народ добереться і до вас,хто обслуговує інтереси кровожерів.
  Олександр.