Американці визначили ідеальний автомобіль

0

Як повинен виглядати найбільш затребуваний покупцями автомобіль з’ясували американські маркетологи. Щоб передбачити успішність нових моделей автомобілів на ринку можна використовувати дані, отримані при цьому дослідженні, пише automotobike.ru.

Група дослідників проаналізувала переваги покупців щодо нових моделей машин різних американських марок, які вийшли на ринок в 2003-2010 роках. З’ясувалося, що великий вплив на вибір дизайну автомобіля надає його клас.

Найбільшою популярністю в сегменті продукції економ-класу користуються ті машини, які відрізняться найбільш дорогим дизайном, що нагадує продукцію категорії “люкс”.

На ринку дорогих машин, навпаки, популярністю користуються ті автомобілі, які витримані в типовому стилі для компанії-виробника.

Найбільшим успіхом користуються ті автомобілі, які поєднують в собі риси і унікальності, і “мейнстріму”, повідомляє Journal of Marketing.

Отримані висновки в майбутньому можуть бути використані компаніями для розробки більш затребуваного дизайну автомобілів. Також за допомогою цих даних можна буде прогнозувати продажі нових автомобілів на ринку, відзначили вчені.

Як підкреслюють автори роботи, Отриманий алгоритм також можна використовувати і при розробці зовнішнього вигляду іншої техніки – мобільних телефонів, “розумних” годинників, підкреслюють дослідники.


Не пропустіть