За скручений пробіг в Україні почнуть «садити»

2

ВР розглядає питання кримінальної відповідальності за такий обман, пише avtoblog.ua.

Глава ВААІД – пан Назаренко поділився цікавою інформацією з приводу відповідальності за скручений пробіг, на своїй сторінці в соціальній мережі:

“Починає працювати Верховна Рада. Є кілька завдань:

1) Посилення (посилення) кримінальної відповідальності за викрадення авто;

2) Введення кримінальної відповідальності на “скручування” пробігу авто, як зареєстрованого в Україні, так і ввезеного в Україну.

Чому це важливо?

Проблема не тільки в бажанні шахраїв обдурити потенційного покупця .. Проблема ще і в безпеці авто. Якщо українець купує авто з пробігом 50 тис км, він знає які регламентні роботи (яке техобслуговування) треба провести і проводить його. Але якщо пробіг скручений і насправді в цьому авто пробіг не 50 тис км, а 250 тис км, то для безпеки треба проводити зовсім інше техобслуговування (інші регламентні роботи), інакше прямо в дорозі можлива відмова тієї чи іншої системи авто і створення аварійної ситуації. А це вже бізнес і бажання нажитися “на крові” і за такі речі треба садити винуватця в тюрму!

До речі, плануємо разом з ДСЦ МВС створювати базу даних українського автопарку

За допомогою цієї бази потенційному покупцеві автосалон зможе показати історію експлуатації даного його автомобіля в Україні (і трохи за кордоном). І це будуть не тільки такі відомості, як рік виробництва, виробник, але і кількість власників авто, кількість регламентних технічних обслуговувань, інформація про гарантійні ремонти, страхові випадки, доларах, у яких проводився ремонт машини. Крім того, в автосалоні можна буде дізнатися, чи знаходиться автомобіль в заставі, чи були погашені всі кредити та іншу банківську інформацію. Більш того, ми пропонуємо при кожному зверненні до офіційного автодилера по кожній автомашині фіксувати показання спідометра і вносити в базу.

Не можна потурати шахраям і необхідно ставити їх на місце .. На яке місце? На лаву підсудних “


Не пропустіть