Скільки зараз коштує “горбатий запорожець” (Фото)

0

Ще недавно цей витвір українських конструкторів вважався металобрухтом, який можна було виміняти на кілька літрів пального і людина була рада позбутися такої машини. Але через кілька десятків років ситуація докорінно змінилася і тепер ціни на старі авто злетіли високо. Сьогодні ми вам розповімо, скільки коштує горбатий запорожець зараз, пише autocentre.ua

У музеї Dezer Collection, розташованому на півночі Майамі (США), рідний для українця ЗАЗ 965 оцінили в $ 14 995. Така ціна «горбатого» Запорожця за океаном, який в нашій країні нині можна поміняти на ящик пінного, наприклад. Хоча, безумовно, все залежить від стану автомобіля. Навіть в Україні добре відреставровані «Горбатіков» можуть коштувати не одну тисячу доларів.

В описі до Запорожця, що продається в США йдеться про ідеальний стан ретро-автомобіля і повної реставрації з використанням оригінальних деталей. Рідний пробіг – 30 456 миль.

Американці описують «горбатий» Запорожець, як український автомобіль радянських часів ZAZ Zaporozhets, названий на честь запорізьких козаків. Також співробітники музею порівнюють його з Фольксвагеном «Жук» і Трабант, які стали бестселерами на місцевих ринках.

Що стосується ціни «горбатого», за $ 14 995 в Америці можна без проблем підшукати старий Ford Mustang або раритетний маслкар в хорошому стані.


Не пропустіть