Визначився лідер світового ринку електромобілів

0

Альянсу автовиробників Renault-Nissan успішно вдалося зміцнити своє звання лідера на ринку електромобілів в світі. За підсумками попереднього місяця ця франко-японська автомобілебудівна корпорація встановила рекорд продажів за рік. «Економіка сьогодні» уточнює, що Renault-Nissan реалізував в серпні 100 тисяч своїх електрокарів.

У прес-службі альянсу уточнили, що в період з грудня 2010 року, з того моменту як між двома компаніями було укладено договір про стратегічне партнерство, по всьому світу було реалізовано в цілому близько 350 тисяч примірників транспорту, функціонуючого на електричній тязі.

На сьогодні кожен другий електромобіль на планеті виготовлений на потужностях заводів Renault-Nissan, свідчать офіційні дані статистики. Керівники альянсу стверджують, що такого неймовірного успіху добилися, перш за все, своїм надзвичайно популярному серед автолюбителів електрохетчбеку марки Nissan Leaf.

Серійний випуск найпопулярнішого в світі електромобіля стартував на початку весни 2010 року, а за станом на даний момент альянсу вдалося продати вже, щонайменше, 230 тисяч таких машин. Близько 90 відсотків продажів електричного хетчбека Nissan Leaf припадають сьогодні на Японію, а також на американський і європейський авторинки, відзначили в прес-службі.

Нове покоління цього електромобіля розробники мають намір оснащувати акумуляторами на 60 кВт*год. Експерти підкреслили: на одній зарядці машина зможе долати в результаті відстань в 350 кілометрів.


Не пропустіть