Експерти: в Україні дешевшає автогаз

1

На заправках України спостерігається зниження цін на зріджений газ. Зниження вартості становить 0,3 відсотка, і такі показники говорять про стабільність роздрібних цін на заправках в містах України. Як підкреслюють експерти, напередодні був проведений моніторинг ринку, і фахівці запевнили автомобілістів в тому, що ціни на зріджений газ і на світлі нафтопродукти найближчим часом зростати не будуть, пише avtovod.org.ua

Зріджений газ дешевшає, однак бензин трохи подорожчав за останні дні. Бензин А-95 тепер коштує 19,4 гривні і подорожчання становить 0,38 відсотків. А-92 на заправках продають по 18,65 гривень, що на 0,23 відсотки дорожче, ніж кілька днів тому. Подорожчання дизельного палива становить 0,23 відсотка, і тепер його можна купити по 17,26 гривень. А ось зріджений газ дешевшає на всіх заправних станціях. 26 Листопада його можна було купити за 10,41 гривні.

Підрахунки проводили співробітники центру «Психея» і представили середню ціну палива на заправних станціях України. За їхніми словами, вони вивчили ціни на п’яти тисячах заправок по всій країні, і такий моніторинг проводиться на АЗС щодня.


Не пропустіть