В Києві представили унікальний туристичний ЛАЗ-697М (Фото)

0

Зі Львова до Києва на постійне місце проживання перебрався 6 років тому відреставрований на рідному заводі туристичний ЛАЗ-697М 1973 року. На сьогодні це один з декількох (точно відомо про 3 примірника) подібних машин в Україні, але він єдиний знаходиться в оригінальному і ходовому стані. За словами координатора проекту «Кофейбус» Вадима Навроцького, цей львівський автобус стане первістком експозиції ЛАЗів в Музеї міського транспорту, незабаром зі Львова надійде ще кілька машин на реставрацію, пише auto.today.

Всі бажаючі зможуть помилуватися бежево-вишневим автобусом в рамках п’ятого фестивалю OldCarLand, який пройде з 30 вересня по 2 жовтня в Державному музеї авіації. ЛАЗ-697М займе гідне місце в експозиції техніки, що вироблялася на території сучасної України.

Взагалі, автобуси ЛАЗ-697М виготовлялися з 1970 по 1975 рік і є другим поколінням львівських туристичних машин. Від попередника «Марусю» (так ласкаво за буквений індекс називають цю модель у вузьких колах) відрізняє новий кузов з більшою площею скління, відсутність громіздкого горба-повітрозабірника, руль отримав гідравлічний підсилювач, а ведучий міст угорської фірми Raba став менш гучним і більш надійним.


Не пропустіть