Чи вигідно зараз заправляти авто газом?

Автовласникам заправляти машини газом сьогодні стало економічно невигідно, пише autotheme.

Про це повідомив президент Асоціації ринку нафтопродуктів Леонід Косянчук в коментарі кореспонденту.

“Сьогодні вже економічно невигідно їздити на газі», – сказав він.

У той же час експерт повідомив, що половину ринку скрапленого газу забезпечували поставки з Російської Федерації.

«Потім сталася пожежа на Волгоградському заводі, і скрапленого газу моментально навіть для внутрішнього ринку Росії стало не вистачати. Відповідно, припинилися поставки в Україну, а попит залишився. Так що попит, що перевищує пропозицію, породжує зростання цін», – пояснив він.

Нагадаємо, за останні тижні різко зросли ціни на скраплений газ для автомобілів на українських заправках. Зокрема, в Київській області на АЗС великих мереж продавців палива газ продається за ціною 12,69 гривень за літр, що перевищує половину вартості бензину марки А-95.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Dohtir

  то як же ж то, кохані мої, виходить – маємо війну з московією і ще й газ там купляємо?! Це що за параноя! Це треба буде закінченим ідіотом, щоб таке робити, та й ще зараз нарікати про аварію на заводі і збільшення ціни! Ви, зас.ні експерти, вам всім грош ціна – ви б і маму рідну за літру дешевого газу продали

  • Dohtur

   ти продав маму за безвiз до ЕС.
   так чого стонеш,майдаун?

 • Валерий

  Так званый “Президент” Косянчук, косит под дурачка. Дефицит газа, да и другого товара, это когда его нет в продаже. А на заправках газа достаточно и перебоев в его доставке нет и не было. Это СПЕКУЛЯЦИЯ владельцев АЗС, а Косянчук в этом им помогает.