Українським водіям загрожують нові величезні штрафи

0

В Україні Державнафіскальная служба готується оголосити полювання на нерозмитнені автомобілі з іноземною реєстрацією, повідомляє Вести.

Останнім часом, користуючись прийомами в законах, їх масово ввозили в країну, завдяки чому, власникам вдавалося не платити високе мито.

Податківці збираються їздити в рейди спільно з поліцейськими, а порушникам доведеться платити величезні штрафи або навіть нести кримінальну відповідальність. Про це повідомив головний операційний директор WISEMAN ROSE LLP Сергій Креймер на своїй сторінці в Фейсбуці.

За його даними, зараз УКРІНФОРМ готує списки всіх автомобілів, які були ввезені на територію України в режимі тимчасового ввезення починаючи з 1 січня 2007 року.

“Всі автомобілі, які порушили митний режим більш ніж на 48 годин, будуть передані в розшук. З 1 листопада 2016 року планують запустити систему автоматичного аналізу режимів, і подача в розшук буде здійснюватися автоматично. Зараз виявлені явні рекордсмени з Болгарії та Литви, які ввезли більше 2000 авто на одну юрособу. Абсолютним рекордсменом є литовська контора, яка ввезла понад 3800 автомобілів в режимі тимчасового ввезення”, – написав Сергій Креймер.

Нагадаємо, в Україні почалося “полювання” на власників авто з тимчасовими номерами, на них вже навіть завели ряд кримінальних справ. Ще в квітні стартували масові перевірки довідок з клінік і СТО, якими обзавелися небажаючі кататися через кордон водії.


Не пропустіть