Паризький автосалон пройде без ряду світових автобрендів

Паризький автосалон, який відкриє свої двері відвідувачам 29 вересня пройде без цілого ряду світових автобрендів. Заздалегідь було відомо, що такі марки як Ford, Volvo, Aston Martin, Lamborghini і Rolls-Royce пропустять в цьому році автофорум у французькій столиці. І ось, зовсім недавно стало відомо, що Mazda і Bentley приєдналися до тих, без кого пройде шоу в Парижі, пише oreanda.ru.

Раніше гендиректор Mazda Europe пан Джефф Гайтон заявляв, що не впевнений в необхідності витрачати сили на захід, де вся увага місцевої публіки буде зосереджено на стендах Peugeot Citroen і Renault. Пізніше в компанії підтвердили, що не планують бути присутніми на шоу, натомість займуться залученням цільових клієнтів і просуванням оновленого модельного ряду Mazda.

Однак експерти пов’язують відмову Bentley і Lamborghini, які входять до Групи Volkswagen, з економією коштів, викликаної втратами від “дизельгейта”. При цьому, такі марки Групи як Volkswagen, Audi, SEAT і Skoda візьмуть участь в Паризькому моторшоу і до того ж планують показати там ряд світових прем’єр.

Більше новин


Прокоментуй новину