Паризький автосалон пройде без ряду світових автобрендів

0

Паризький автосалон, який відкриє свої двері відвідувачам 29 вересня пройде без цілого ряду світових автобрендів. Заздалегідь було відомо, що такі марки як Ford, Volvo, Aston Martin, Lamborghini і Rolls-Royce пропустять в цьому році автофорум у французькій столиці. І ось, зовсім недавно стало відомо, що Mazda і Bentley приєдналися до тих, без кого пройде шоу в Парижі, пише oreanda.ru.

Раніше гендиректор Mazda Europe пан Джефф Гайтон заявляв, що не впевнений в необхідності витрачати сили на захід, де вся увага місцевої публіки буде зосереджено на стендах Peugeot Citroen і Renault. Пізніше в компанії підтвердили, що не планують бути присутніми на шоу, натомість займуться залученням цільових клієнтів і просуванням оновленого модельного ряду Mazda.

Однак експерти пов’язують відмову Bentley і Lamborghini, які входять до Групи Volkswagen, з економією коштів, викликаної втратами від “дизельгейта”. При цьому, такі марки Групи як Volkswagen, Audi, SEAT і Skoda візьмуть участь в Паризькому моторшоу і до того ж планують показати там ряд світових прем’єр.


Не пропустіть