Коли чекати випуску оновленого УАЗ Patriot

0

Ульяновський автозавод в черговий раз нагадав про майбутню модернізації позашляховика UAZ Patriot. Крім оновленого інтер’єру і додаткових опцій, модель отримає більш надійні двигуни. Доопрацювання моторної лінійки дозволить позбутися деяких критичних несправностей, що виникають в процесі експлуатації позашляховика, пише carreviewauto.com.

За словами експертів, на автомобілях UAZ Patriot часто рветься ланцюг приводу механізму газорозподілу. Справа в тому, що позашляховики довгий час комплектувалися запчастинами китайського виробництва. Дешеві запасні частини відрізнялися досить низькою якістю і дуже швидко виходили з ладу. Правда, масових скарг дилери поки не зафіксували, а дана несправність була встановлена ​​дослідним шляхом.

У результаті керівництво УАЗ вирішило поміняти китайського постачальника на німецького. Заміна деталей спричинить за собою і деякі проблеми на виробництві. Як з’ясувалося, німецький гідравлічний натягувач значно коротший за китайський.Через це довелося розробляти додатковий перехідник, що дозволяє зберегти конструкцію кришки ланцюга і головки блоку циліндрів.

Обмежуватися доопрацюванням силових агрегатів Ульяновський автозавод не планує. За деякими відомостями, в 2016 році UAZ Patriot може отримати нові коробки передач. Сьогодні для позашляховика готується 6-ступінчаста механічна трансмісія і навіть «автомат». З іншого боку, перед оновленням сімейства виробнику варто було б подумати про постійні відмовах базового обладнання.

Нагадаємо, що кілька місяців тому завод відкликав на ремонт близько 5000 позашляховиків Patriot. Під час складання на них неправильно розмістили гальмівні шланги. Така проблема могла спровокувати серйозні аварійні ситуації, пов’язані з повною відмовою гальмівних механізмів. Все це також впливає на імідж моделі і відбивається на рівні продажів.


Не пропустіть