Названо найдорожчі автобренди світу

0

Названо найдорожчі автобренди світу за версією компанії Interbrand. Лідерство в цьому рейтингу серед автомобільних компаній ось вже кілька років поспіль належить японському виробнику Toyota, чий бренд оцінений в 53,6 млрд доларів. Таким чином, Toyota за рік поліпшила показник на 9%.

На другому місці – німецький Mercedes-Benz з показником вартості бренду 43,5 млрд доларів, це на 18% більше, ніж рік тому. Третє місце належить ще одному німецькому автобренду – BMW, чий показник вартості марки становить 41,5 млрд доларів, що на 12% більше результатів минулого року.

На четвертому місці – японська компанія Honda з вартістю свого бренду 22,1 млрд доларів і це на 4% менше, ніж роком раніше, на п’ятому – американський виробник Ford, оцінений в 12,9 млрд доларів (плюс 12%), на шостому – південнокорейський автобренд Hyundai з показником 12,5 млрд доларів (плюс 11%), на сьомому – німецький Audi з вартістю 11,8 млрд доларів (плюс 14%).

Восьме місце належить Volkswagen, чий показник похитнувся через дизельний скандал і склав 11,4 млрд доларів (мінус 9%). На дев’ятій позиції – японський Nissan, чий бренд коштує 11 млрд доларів і це на 22% більше, ніж рік тому. Замикає десятку лідерів за вартістю бренду німецький виробник Porsche з результатом 9,5 млрд доларів (плюс 18%).


Не пропустіть