Безпілотні автомобілі «навчилися» порушувати ПДР (Відео)

0

Автономний автомобіль компанії Uber викрили в порушенні правил дорожнього руху, пише auto.mail.ru.

У мережі повідомили відразу про кілька інцидентів, що сталися на дорогах загального користування в Піттсбурзі, де Uber випробовує свої безпілотні седани Ford Fusion, повідомляє Quartz.

Про один факт порушення ПДР безпілотником Uber розповів користувач Facebook Натан Стачелек. За його словами, вночі 26 вересня автономний седан намагався в’їхати на вулицю з одностороннім рухом. В управління автомобілем довелося втрутитися тест-пілоту безпілотника, який зупинив машину і розвернув її в іншу сторону. Частина інциденту Стачелеку вдалося зняти на свій мобільний телефон.

Інший інцидент стався 24 вересня, також вночі. За інформацією свідків події, безпілотний автомобіль Uber зіткнувся з іншою машиною. При цьому випробувач, який перебував в ту ніч в безпілотному Ford Fusion, факт ДТП заперечував, а в самій компанії Uber заявили, що подія носить незначний характер. Рухався вказаний автомобіль в момент інциденту в безпілотному режимі, невідомо – свідкам вдалося лише сфотографувати обидві машини, що стоять на узбіччі з увімкненою аварійною сигналізацією.

Нагадаємо, безпілотний автомобіль Uber оснащений цілою низкою радарів, лазерних сканерів і камер високого розширення, завдяки яким система розпізнає місцевість і навколишні об’єкти. Машина розганяється, гальмує, повертає кермо і виконує ряд основних функцій самостійно. Випробування таких машин проходять в Піттсбурзі, а їх мета – вивчити можливості безпілотників і зібрати різні дані про поведінку машин.


Не пропустіть