В Україні почалися продажі «кросовера для мільйонерів» (Відео)

0

У Києві офіційно презентували перший кросовер марки Maserati – модель Levante, пише auto.mail.ru

Автомобіль, перший показ якого відбувся навесні цього року на Женевському автосалоні, буде пропонуватися і з бензиновим, і з дизельним моторами. З технічних особливостей можна відзначити 8-ступінчастий автомат, повний привід (буде на всіх версіях), а також керовані амортизатори підвіски.

Найдоступніший Maserati Levante коштує 71 334 євро (2 095 000 гривень) і оснащується трилітровим бензиновим бітурбомотором V6 потужністю 350 к.с. Також доступна і більш потужна бензинова версія під назвою Levante S, двигун якої видасть вже 430 к.с.

З трилітровою дизельною «шісткою» потужністю 275 к.с. перший кросовер знаменитої італійської марки коштує 76 555 євро (2 219 000 гривень). Відзначимо, що потужність дизеля Levante звичайно, більше, ніж віддача «простого» дизельного Cayenne (245 к.с.), але при цьому не дотягує до Cayenne S Diesel (вже 345 к.с.).

Власне, найближчим і найочевиднішим конкурентом п’ятиметрового Maserati Levante якраз є Porsche Cayenne. Причому дешевший і базовий бензиновий автомобіль, і початкова дизельна версія, і модифікація S при цілком порівнянних характеристиках.


Не пропустіть