В Україні знайшли Роллс-Ройс, який 15 років простояв у гаражі (Фото)

Не кожного дня можна знайти Роллс-Ройс, а в Україні – тим паче. Але саме такий скарб ввиявили у звичайному гаражному кооперативі, пише autocentre.ua

Залишений Роллс-Ройс знайшли в Харкові. За словами місцевих жителів, цей Rolls-Royce Silver Spur II востаннє бачили 15 років тому.

З чуток, у середині дев’яностих на розкішному автомобілі їздив місцевий кримінальний авторитет. Але коли його життя раптово обірвалося, раритетний британський седан теж зник. І тільки зараз Роллс-Ройс знайшли на околиці Харкова в одному з гаражів. Хто і як «вийшов на слід» – невідомо. Також немає інформації про те, хто і з якою метою викотив дві з половиною тонни з приміщення.

Як згадують харків’яни, наприкінці 90-х років на автомобілі були закордонні номери. Нині ж, як видно, Rolls-Royce взагалі без номерів. Втім, як і без легендарної статуетки «Дух Екстазу»…

На одометрі шикарного британського авто менше 30 тисяч миль, але внаслідок тривалого простою його стан поганенький. А от салон, судячи з фотографій, зберігся доволі непогано. Тут є клімат-контроль, телевізори і бар.

До речі, модель Rolls-Royce Silver Spur II випускали з 1990 до 1993 рр. Загальний тираж випущених автомобілів – 1658 екземплярів. Під капотом Роллс-Ройса встановлено 6,75-літровий мотор. Залишається вірити, що, незважаючи на важку долю, кинутий Rolls-Royce отримає друге життя.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Максим Фадеев

  И кому нужно это старое корыто?в припортовых городах такого металолома валом.

  • Denver

   Ну ну,умник.найди такую тачку в порте

   • Максим Фадеев

    А еще сложнее найти человека который ее реально оценит,и чем больше пройдет времени тем меньше в ней останется родных деталей,если вообще они еще есть там.Сложно представить сколько надо тыщ зеленых чтоб привести его в хороший вид?а с нашими рукожопыми мастерами во век не сделать.

    • Denver

     Ну с виду он не так уж и убитый.Помыть,отполировать и ляля.А если он был на ходу в момент когда его бросили-то не составит труда привести его в рабочие состояние.

  • Denver

   Население Земли-7,2 миллиарда.ролсов выпущено 1658.арифметику улавливаешь?

 • Sanek Samil

  он бесценен,просто бомба!!!!!