Реєстрацію нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння припинять

0

Федеральні замлі Німеччини виступають за заборону з 2030 року реєстрації нових автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами. Вони хочуть, аби таке рішення діяло у всьому Євросоюзі, повідомляє тижневик Spiegel.

У Німеччині можуть заборонити з 2030 року реєстрацію нових автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами. Відповідну постанову на останньому засіданні верхньої палати німецького парламенту – Бундесрату – погодили федеральні землі, повідомляє у суботу, 8 жовтня, німецький тижневик Spiegel з посиланням на власні джерела. Постанова Бундесрату містить заклик до Європейської Комісії “переглянути” податкову та акцизну політику країн-членів Євросоюзу, аби з 2030 року в межах ЄС допускати на дороги лише нові автомобілі без шкідливих викидів.

Представники партії Зелених привітали цю постанову, однак водночас розкритикували позицію християнських демократів та соціал-демократів, які перебувають при владі в більшості земель. За словами голови фракції Зелених у Бундестазі Олівера Крішера, правлячі партії приймають постанову в Бундесраті, однак водночас опираються конкретним пропозиціям партії Зелених щодо заборони двигунів внутрішнього згоряння. Крішер також нагадав про зміст ухваленої торік у Парижі Кліматичної угоди, яка передбачає заборону випуску з 2030 року нових дизельних та бензинових двигунів.


Не пропустіть