Subaru зняв з виробництва свій перший і єдиний гібрид

0

Японський автовиробник Subaru викреслив з асортименту гібридну версію свого компактного кросовера Subaru Crosstrek. Гібридний SUV продавався в США і Японії, починаючи з 2013 року, будучи першим і єдиним автомобілем марки з подібною силовою установкою. Однак, продажs Crosstrek Hybrid так і не досягли яких-небудь цікавих для виробника цифр.

Проте, і тут Subaru знову підкреслила свою істинно-японську стійкість. Зазнавши невдачі, компанія не закриває проект, а лише переносить його на більш пізній термін – після виходу наступного покоління Impreza на новій платформі Subaru Global, компанія підготує і «зелену» модифікацію новинки, благо архітектура спочатку розрахована на можливість установки альтернативних типів силових агрегатів.

Нова платформа дозволить зробити кузов кросовера на 70% жорсткішим, а частка поглинаної конструкцією кузова енергії удару зросла на 40%, забезпечуючи пасажирам новий рівень безпеки, і, разом з тим, радикально покращуючи розподіл ваги і керованості. Серед інших вже відомих на даний момент особливостей нового Crosstrek/XV Hybrid числиться фірмовий симетричний постійний повний привід, двигун типу Boxer і система кругового огляду за допомогою камер EyeSight.

Пообіцявши відродити Crosstrek Hybrid, компанія також нагадала своїм шанувальникам про свій намір випустити і повністю електричне авто, причому першою такою моделлю також стане кросовер. Прийдешня новинка, як і всі майбутні моделі Subaru, також буде створена на Subaru Global Platform.

subaru-xv-%d0%b3%d0%b8%d0%b1%d1%80%d0%b8%d0%b4-21

subaru-xv-%d0%b3%d0%b8%d0%b1%d1%80%d0%b8%d0%b4-22


Не пропустіть