Названий найбільш очікуваний автомобіль 2016 року

0

У списку претендентів могли з’явитися тільки ті авто, чия поява на ринку очікується в найближчі 12 місяців
Спорткар NSX в черговий раз відзначений експертами автомобільної преси і увійшов до шорт-листу на звання найкращої моделі за версією британського видання “What Car?”, пише segodnya.ua.

Варто відзначити, що в списку претендентів могли виявитися тільки ті транспортні засоби, чия поява на авторинку очікується в найближчі 12 місяців. Модель NSX спочатку розроблялася в якості спортивного автомобіля модельної лінійки Acura. Однак на ринку Старого Світу бренд офіційно не представлений, тому європейські покупці зможуть придбати NSX під маркою Honda.

Головна особливість NSX – це унікальне єднання людини та автомобіля, завдяки якому суперкар моментально реагує на будь-які дії водія. Створення нового покоління йшло майже три роки, в роботі брали участь команди дизайнерів та інженерів з центру розробки Honda в Реймонд, штат Огайо.

Фахівцям вдалося створити збалансований і в той же час яскравий зовнішній вигляд нового NSX. Кузов має класичні низькі і широкі пропорції, а також різкі грані, що підкреслюють агресивний вигляд моделі. Крім того, зовнішній вигляд задніх ліхтарів відсилає до першої генерації суперкара, підкреслюючи спадкоємність поколінь.

Нова модель буде оснащуватися бітурбованим двигуном DOHC V6 і дев’ятиступеневою коробкою передач з подвійним зчепленням (DCT), а також трьома електричними моторами, один з яких має потужність 47 к.с. і допомагає двигуну при різких прискореннях. Інші електромотори, розташовані на передній осі передають енергію на праве і ліве колесо. Потужність кожного агрегату складає 36 к.с.

Нова 9-ступінчаста трансмісія DCT забезпечує моментальну зміну передач в точній відповідності зі швидкістю двигуна. Задній електромотор з прямим приводом, розташований між силовим агрегатом і трансмісією, підтримує прискорення, гальмування і переключення передач. NSX використовує передні електромотори для динамічного розподілу крутного моменту, а також для поліпшення розгінних і гальмівних характеристик суперкара. В результаті водій може насолодитися відсутністю затримки при старті з місця і управлінням, яке передбачає бажання пілота.

“Наступного року очікується велика кількість цікавих новинок. Наша премія є деяким індикатором того, як сильно покупці чекають ту чи іншу модель”, – прокоментував редакційний директор “What Car?”, Джим Холдер.


Не пропустіть