На ЗАЗ стартує виробництво нових автомобілів

0

Стало відомо, коли на ЗАЗ почнуть випускати автомобілі ZAZ Lanos, Forza та Vida для українського ринку, а також які нові моделі стануть на конвеєр.

Запорізький автомобільний завод не запускав головний конвеєр майже рік – восени 2015 р. він випустив велику партію автомобілів ZAZ Lanos, Sens, Forza та Vida, які дилери «УкрАВТО» реалізують дотепер. Частину автомобілів навіть купила поліція, інформує eizvestia.com.

«Наразі на ЗАЗ не ведеться виробництво автомобілів для внутрішнього ринку, – повідомляє прес-служба “УкрАВТО». – Водночас ведеться виробництво машинокомплектів для постачання партнерам із GM Egypt, а також здійснюється виробництво запчастин як для внутрішнього ринку, так і для експорту».

Утім, продажі автомобілів ідуть, український ринок навіть демонструє ознаки зростання. Тому склади дилерів стали вичерпуватися, і ЗАЗ незабаром знову запустить конвеєр. Як стало відомо «Автоцентру», виробництво автомобілів на ЗАЗ буде відновлено в четвертому кварталі цього року. Імовірніше, випускатимуть ті моделі, що й раніше, – ZAZ Lanos, Sens, Forza та Vida. Крім того, буде налагоджено виробництво ЗАЗ Віда Пікап з ГБО та причепом, який був показаний на Столичному автошоу в травні 2016 р.


Не пропустіть