Китайську копію кросовера Porsche Macan запустили у виробництво (Фото)

0

У виробництво запущено «фальшивий» Porsche Macan – китайський кросовер SR9, дизайн якого практично ідентичний оригінальному німецькому Porsche Macan.

Серійне виробництво китайської машини запустила компанія Zotye. Відомо, що новинка буде трохи довшою оригіналу (4744 мм), на 6 мм ширшою (1929мм) і на 23 мм вищою (1 647 мм). Крім того, колісна база китайського кросовера буде на 43 мм більшою (2850 мм), ніж у Porsche Macan. При цьому інтер’єр і екстер’єр Zotye SR9 буде схожий із зовнішністю Porsche Macan до найдрібніших деталей, але цей факт зовсім не бентежить виробника.

Машина отримає турбований двигун Mitsubishi 4G63, об’єм якого складе 2 літри, а потужність – 190 к.с. Кросовер буде випущений в чотирьох комплектаціях. Виробник обіцяє, що мультимедійна система з навігацією і камерою заднього виду з’явиться навіть у базовій комплектації.

Вісім кольорів кузова новинки від Zotye будуть повторювати відтінки, розроблені для Macan. Крім того, покупці зможуть вибрати один з чотирьох відтінків оформлення салону.

У Китаї Zotye SR9 буде продаватися за ціною 170 тисяч юанів. Немає точної інформації про те, чи з’явиться «новинка» на закордонному ринку. В даний час планується реалізовувати Zotye SR9 тільки в Китаї.


Не пропустіть