Toyota і Suzuki об’єднають зусилля в боротьбі з європейськими марками

0

Компанії збережуть свою незалежність, однак будуть вести спільні розробки

В даний час Toyota і Suzuki ведуть переговори по створенню нового альянсу, в рамках якого виробники змогли б об’єднати свої зусилля в сфері науково-технічних розробок, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на президента Toyota Акіо Тойоду і главу Suzuki Осаму Судзукі.

Передбачається, що основних напрямків співпраці в рамках нового альянсу буде два. Перш за все, це – розробка безпілотних автомобілів, а також машин «майбутнього», що працюють на альтернативних джерелах палива. Роль «головної скрипки» в цій частині відводиться компанії Toyota.

Другий напрямок співпраці – розробка автомобілів для ринків, що розвиваються, таких, як Індія. І тут вже провідну роль візьме на себе Suzuki, на автомобілі якої припадає до 40% частки всього індійського ринку.

Цікаво, що при цьому компанії не приховують, що своїми основними суперниками бачать великі альянси марок, в тому числі з Європи, такі, як Volkswagen Group і PSA Peugeot Citroen. А об’єднання зусиль має допомогти Toyota і Suzuki не відстати від своїх конкурентів і впровадити найвищі стандарти розробок.


Не пропустіть