Toyota переходить на новий тип моторів

0

Як повідомляє ukrautonews.com, дизельний скандал навколо концерну Volkswagen впливає не тільки на показники продажів німецької марки. Японські автовиробники переглянули свою ринкову стратегію і відтепер моторам на важкому паливі вони віддадуть перевагу нешкідливим для природи агрегатам.

Ніщо не проходить безслідно. А коли справа стосується маніпуляцій з показниками вихлопів дизельних моторів, наслідки можуть бути дуже серйозними. І Volkswagen в даний момент відчуває на собі всю тяжкість вчиненого проступку.

Вкрай гостро на дану подію відреагували японські виробники автомобілів. Не так давно глава найбільшої в світі автомобільної компанії Toyota Акіо Тойода говорив, що: «У дизельних технологій є переваги, і було б невірно, якби скандал (навколо Volkswagen) означав кінець їх використання». Незважаючи на це, Toyota, як і багато інших японських автовиробників, послідовно робить ставку на розвиток двигунів, які можна вважати низькоемісійними або такими, що взагалі не мають шкідливих вихлопів в атмосферу.

Так, до 2050 року загальний рівень емісії нових автомобілів Toyota повинен знизитися, згідно довгострокової концепції концерну, на 90%, що фактично означає повну відмову від моторів внутрішнього згоряння. «Ми робимо ставку на гібридні мотори і двигуни, що працюють на водневих паливних елементах», – заявив представник концерну. До слова, розробкою моторів на важкому паливі концерн ніколи особливо не цікавився, на відміну від німців.

Вже зараз в модельному ряду Toyota присутній воднева Mirai з нульовим рівнем емісії. У плани японців входить вже до 2020 року підвищити обсяг виробництва водневих гібридних авто до 30 тис. машин на рік, повідомляє джерело.


Не пропустіть