Японський автопром: скоро з’явиться новий виробник машин (Фото)

0

В кінці 2017 року компанія Yamaha може презентувати серійну версію свого першого автомобіля, пише auto.mail.ru.

Представники цієї японської фірми вже не раз натякали про бажання почати випуск не тільки мотоциклів, а й машин. Судячи з усього, мова йде про суперкар, який буде створений за мотивами концепту Sports Ride.

Остання модель була представлена ​​на моторшоу в Токіо в листопаді 2015 року. І вже тоді вона здивувала досить спірною зовнішністю. Самі японці в минулому році говорили, що дизайн цієї моделі «навіяний мотоциклами».

На жаль, але це поки все, що достовірно відомо. Будь-яка інформація про двигун, трансмісії або динамічні характеристики відсутня.

PS До речі, це далеко не перша спроба Yamaha увійти в світ автомобілів. Так, з 1967 по 1970 роки ця фірма займалася випуском суперкара Toyota 2000GT. Причому інженери Toyota лише доводили до розуму цю машину, а всю основну роботу зробила саме Yamaha. Правда, всього було продано лише 351 екземпляр 2000GT. Мало того, в кінці минулого століття Yamaha вже майже створила свій власний спортивний автомобіль під назвою OX99-11, який мав … 12-циліндровий двигун від болідів Формули 1. Та й досвіду в створенні автомобільних моторів Yamaha не позичати – наприклад, саме ця фірма доклала руку до створення «серця» такої моделі, як Lexus LFA або 8-циліндрового мотора для Volvo XC90 попереднього покоління.


Не пропустіть