Toyota почала виробництво автомобіля, який витрачає 2,5 гривень на кілометр (Фото)

2

Офіційні представники компанії Toyota повідомили про початок серійної збірки водневої моделі – Mirai. Дана модель незабаром з’явиться в дилерських центрах бренду в рідній Японії. Вартість базової версії водневого «Мірай» складе 60 тисяч доларів.

Нагадаємо, що раніше аналогів в серійне виробництво цієї моделі – не було, а ті, що випускалися, робили це дрібносерійне і різними виробниками.

Вартість нового Mirai виявилася досить високою, проте в японському уряді зробили кроки для збільшення популярності цієї моделі на рідному для компанії ринку. Всім покупцям в Японії уряд країни компенсує суму в 17 тисяч доларів, що автоматично знижує цінник на «Мірай» до 43 тисяч доларів.

Новинка задіє в якості рушійної сили електромеханічний генератор, який виробляє енергію шляхом хімічних реакцій. Водневий автомобіль замість вихлопу генерує звичайну дистильовану воду, яка є абсолютно екологічним продуктом.

Запас ходу нового «Мірай» складе близько 650 кілометрів, а вартість одного кілометра пробігу цієї моделі оцінена всього в десять центів (приблизно 2,5 грн на кілометр).

27100-novyy-vodorodnyy-toyota-mirai-oficialno-vstal-na-seriynyy-konveyer


Не пропустіть