Українцям почали виписувати величезні штрафи за нерозмитнені автомобілі

0

За їзду на нерозмитнених авто українець поплатився квартирою. Один з районних судів Одеси визнав законною постанову митниці про стягнення з громадянина України штрафу в розмірі 618 395 гривень. Причина – їзда на нерозмитнених авто.
Відповідну інформацію оприлюднив на своїй сторінці в Facebook генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко, пише news.finance.ua.

Одесит поплатився за універсал Volvo V70, ввезений в 2014 році громадянином Йорданії в режимі тимчасового ввезення.
Потім авто на іноземних номерах було передано в користування українцю. 4 вересня 2015 року машину зупинили на посту ДАІ, а потім одеська митниця виписала 618 тис. гривень штрафу.

Водій Volvo V70 вирішив оскаржити штраф в суді і посилався на Стамбульську конвенцію, проте судді стали на бік митниці. У рішенні суду зазначено, що Стамбульська конвенція поширюється на нерозмитнені автомобілі, ввезені з метою подальшого перевезення пасажирів або вантажів на промислові і комерційній основі. Позивач не надав доказів комерційного використання машини.

Водій також заявив, що вина за незаконне ввезення машини лежить на його власнику, громадянину Йорданії. Але суд не взяв до уваги і цю інформацію, а постановив, що українець неправомірно користувався Volvo V70.

В результаті, одесит не тільки позбувся авто на іноземній реєстрації, але і втратив квартиру. На квартиру накладено арешт, і вона буде продана для оплати штрафу.


Не пропустіть