В Україні справжній «бум» на вживані іномарки

7

За підрахунками митниці їх вартість склала 129 млн. 668 тис. доларів США, пише avtovod.org.ua

За серпень (рекордний за останні 30 місяців) в країну було ввезено 7839 легкових авто, а їх вартість була оцінена митницею в $ 129 млн.668 тис. Таким чином, середня митна вартість ввезеної іномарки знизилася в порівнянні з попереднім місяцем на $ 4,4 тис. і склала $ 16,5 тис.

Причиною такого зниження стало збільшення в імпорті б / у авто, з 5% в липні до 23% в серпні (завдяки закону про зниження акцизів на іномарки), повідомляє асоціація Укравтопром.

Більше половини (54%) імпорту легкових авто було сформовано поставками з Європи. Трохи менше третини іномарок було ввезено з азіатського регіону. Північноамериканські поставки склали близько 8% серпневого імпорту, а країни СНД сформували ще 4 відсотки імпорту легкових автомобілів.

Всього за період з січня по серпень в Україну було імпортовано 48 834 легкових автомобіля на суму $ 860 млн. У результаті, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість ввезених іномарок зросла на 29%, а їх середня митна вартість збільшилася на $ 4,6 тисячі. При цьому власне автовиробництво впало на 1,2%.


Не пропустіть