В Україні справжній «бум» на вживані іномарки

За підрахунками митниці їх вартість склала 129 млн. 668 тис. доларів США, пише avtovod.org.ua

За серпень (рекордний за останні 30 місяців) в країну було ввезено 7839 легкових авто, а їх вартість була оцінена митницею в $ 129 млн.668 тис. Таким чином, середня митна вартість ввезеної іномарки знизилася в порівнянні з попереднім місяцем на $ 4,4 тис. і склала $ 16,5 тис.

Причиною такого зниження стало збільшення в імпорті б / у авто, з 5% в липні до 23% в серпні (завдяки закону про зниження акцизів на іномарки), повідомляє асоціація Укравтопром.

Більше половини (54%) імпорту легкових авто було сформовано поставками з Європи. Трохи менше третини іномарок було ввезено з азіатського регіону. Північноамериканські поставки склали близько 8% серпневого імпорту, а країни СНД сформували ще 4 відсотки імпорту легкових автомобілів.

Всього за період з січня по серпень в Україну було імпортовано 48 834 легкових автомобіля на суму $ 860 млн. У результаті, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість ввезених іномарок зросла на 29%, а їх середня митна вартість збільшилася на $ 4,6 тисячі. При цьому власне автовиробництво впало на 1,2%.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Ніка України

  Знову навезуть лайна смердячого, що дихати не буде чим!

  • Геві

   лайно – це лайноси з опелевськими двигунами початку 80х. а через заборони Україна ще досі їздить на жигулях, москвичах, волгах і запорожцях розробки 60х. а зараз можна ввозити тільки Евро5

  • Вова

   Мажор??? Чи гордий власник підгнившої ВАЗ-21099 2005р???

   • Ніка України

    Ні, не мажор. Сама заробила на нормальну машину з салону і хочу, щоб українці купували собі нові машини, а не такі….

    • Вова

     А я не можу заробити на нову. Тому що в райцентрі більше 3000грн не платять. І я не проти від Пассата В3 чи В4 90-х років.

     • Ніка України

      Так треба заробити і не в райцентрі. Ніхто за тебе нічого не зробить, тільки сам!

     • Вова

      Дякую за пораду. В Києві буде 30млн українців???? І всі менеджери…