В Азербайджані хочуть збирати автомобілі для України

Автозавод розміститься в промисловому кварталі в Нефтчалі, де вже до літа 2017 року вироблятимуться перші машини
Іранська автомобільна компанія Iran Khodro розробила інвестиційний план, який передбачає організацію спільного автоскладального підприємства в Азербайджані, повідомляє “Укравтопром” з посиланням на азербайджанське новинне агентство trend, пише segodnya.ua.

Створюваний двома країнами автозавод розміститься в промисловому кварталі в Нефтчале, де вже до літа 2017 року проводитися перші автомобілі.

Спільне підприємство буде виробляти 1000 автомобілів, включаючи Iran Khodro Samand, Soren, Runna і Dena.
За словами представника компанії, сьогодні ведуться переговори про експорт продукції СП в країни СНД, перш за все в Грузію і Україну.

Іранська компанія Iran Khodro володіє 25 відсотками акцій в СП, частка, що залишилася, належить азербайджанській стороні.

IKCO є найбільшим автовиробником Ірану, що забезпечує випуск до 600 тисяч автомобілів на рік.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

  • вася

    Чому ми повинні підіймати економіку Азербайджану? Відкати гарні дають нашим? Я особисто хочу вживане німецьке авто старше 10 років, без акцизу розмитнення та ПДВ.

  • ALEX PAV

    все просто – там для них минимальные налоги сделали и без волокиты и откатов землю выделили…. а нас с акцизом опять провели…. ведь НДС, таможенный и пенсионный сбор так и остался даже для машин до 10лет, т.е. реально на несколько % уменьшили обдираловку + опять стоимость таможня определяет… вообщем печалька….

Коментувати