Влада готує кардинальні зміни в законодавстві про ГБО

Водіїв, які розраховують перевести транспортні засоби на газове паливо, найближчим часом варто готуватися до ряду законодавчих змін. Частина з них буде направлена на спрощення процедури реєстрації подібних змін в конструкцію, пише Автомир.

Відповідно до положень законопроекту №5184, установка ГБО масою до 100 кг не вимагатиме обов’язково реєстрації в технічному паспорті автомобіля. Виняток законодавці зроблять лише для транспортних засобів, які виїжджають за територію України. Аналогічним чином можна буде узаконити і переклад автомобіля на інші види альтернативного палива.

Разом з тим, влада передбачила, що установка ГБО повинна проводитися на СТО з після розробки і узгодження технічної документації з профільними державними органами. Також на виконавців робіт з переобладнання покладуть завдання з перевірки стану ГБО, зокрема, його герметичності.

На завершення всіх проведених робіт, власник зможе отримати на руки формуляр газобалонного транспортного засобу. Його зразок планується затвердити рішеннями уряду. Документ буде містити в собі відомості про вид газового палива, пасажиромісткості або вантажопідйомності автомобіля, а також тип і кількість газових балонів, їх номерах і строки експлуатації.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Alex

    Тобто, “чинуші” ПАРАЗИТИ, придумали ще один спосіб як викачувати ГРОШІ з громадян! Ще один “чесний” спосіб ОБКРАДАННЯ!!!
    (СТО будуть свої, ціни теж будуть захмарні і т.д.) За такі закони треба вводити міру покарання – розстріл!