Повідомили, чи буде дорожчати бензин?

2

Вартість бензину в українському роздробі найближчим часом не має підстав для подальшого зростання, – розбилися з питанням журналісти порталу Автосвіт.

Таким чином, експерт Геннадій Рябцев не бачить приводу для подорожчання палива в Україні.

На його думку, на сьогоднішній день, всі, хто міг підняти вартість палива, навіть при наявності мінімальних для цього підстав, вже скористалися що з’явилася. У числі таких гравців ринку Геннадій назвав і фінансово-промислову групу «Приват», яка мала не найвагоміші підстави для зміни цінників на паливних заправках.

Основним фактором, який змусив ціни рости вгору, стало чергове подорожчання імпортованих у країну нафтопродуктів, що в свою чергу пов’язано зі зростанням нафтових котирувань. З урахуванням того, що переважна більшість палива в Україну поставляється із зарубіжжя, оператори ринку максимально перестрахувалися, піднявши роздрібні ціни на бензин і отримавши таким чином запас гривневої готівки. Далі зростання цін відбулося і у тих компаній, які не імпортують паливо, незважаючи на відсутність у останніх прямих підстав для коригувань цінників в сторону підвищення, відзначає експерт.


Не пропустіть