Українським водіям істотно полегшили життя

0

Довідку про ДТП поліцейські вже не видають. Відповідно, немає потреби нести її в страхову компанію, – пише Під прицілом.

Управління національної поліції розіслало лист, в якому повідомило про скасування первинних довідок про ДТП. Лист від Управління національної поліції направлено в Національну комісію з регулювання ринку страхових послуг, Моторне бюро (МТСБУ) і Лігу страхових організацій.

colwidth-10ab191a9fa8bcf7218efd3aec690dd2

У ньому повідомляється, що згідно з Законом про Національну поліцію, в тих містах, де діє нова патрульна поліція, після аварії не видаються первинні довідки про ДТП. Дана норма діє виходячи з того, що Інструкція, яка затверджує форму довідки (Наказ МВС №842 від 10.07.15), скасована. У новій інструкції, затвердженої наказом МВС №1395 від 07.11.15, дана довідка не передбачена.

Таким чином, йдеться в листі Національної поліції, страхові компанії не повинні вимагати цю довідку, принаймні, в тих містах, де працює нова поліція (Київ, Львів, Одеса та Харків). В інших населених пунктах, де поки працює колишня ДАІ, ці довідки ще видаються. Але в міру заміни правоохоронців на поліцейських первинна довідка про ДТП піде в небуття.


Не пропустіть