«Розумний» броньований автомобіль VIP- класу створили в Україні (Фото)

0

Німецько-українська компанія «ДУАЦ» спільно з HiFi Cinema побудували броньований автомобіль VIP- класу з системою управління «розумний будинок», пише autocentre.ua.

На недавній виставці «Зброя і безпека 2016» в Києві був презентований броньований автомобіль Volkswagen Transporter T5 з салоном VIP- класу. Бронювання машини за стандартом B-6 (СEN – 1063) виконала німецько-українська компанія «ДУАЦ», яка спеціалізується на виготовленні інкасаторських і захищених VIP- автомобілів з 1996 року.

Родзинкою представленої машини стала система автоматизації типу «розумний будинок» від інсталяційної компанії HiFi Cinema. За допомогою універсальної панелі управління, мобільного планшета або смартфону через мережу або wi – fi можна керувати різними системами. Наприклад, вибирати режими освітлення в салоні, настроювати кондиціонер, автономний опалювач, відкривати/закривати люк на даху або перегородку між салоном та кабіною.

У показаному Volkswagen T5 керування було покладене на 7-дюймовий планшет на базі ОС Android. Їм також можна настроювати аудіо/відео. На машині встановлена мультимедійний програвач iNext HD1 зі вбудованим жорстким диском на 1Тб, акустичною системою компонентного типу Pioneer і двох стерео підсилювачів JBL.

У салоні є три 21-дюймові монітори. Один з них встановлений в перегородці між кабіною водія і салоном. На нього виводиться інформація із зовнішніх камер кругового огляду (чотири штуки по периметру), а також з системи мультимедіа. А ось два інші екрани кріпляться по бортах і виконують функцію другої пари бічних вікон. Картинка з вулиці передається на них через камери кругового огляду. Таким чином, забезпечується кращий захист при обстрілі, адже сталеві листи міцніші ніж броньоване скло.


Не пропустіть