Український ринок заполонив “палений” бензин

Експерти попереджають, що за низькою ціновою політикою на паливо приховується сумнівна якість продукту.

“Ринок пального відзначається жорсткою конкуренцією, через яку мережі АЗС постійно розширюють спектр послуг, асортименту та рівень обслуговування. Собівартість палива не дозволяє знижувати ціну, тож дешевий продукт пропонують тіньові постачальники, що не гарантують якість”, – повідомляє сайт “Автовод”.

Генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко розповів про проблему тіньового ринку на своїй сторінці у Facebook.

“Учасники тіньового ринку встановлюють ціни нижче об’єктивних ринкових, в першу чергу, за рахунок пропозиції неякісного палива. Ми нерідко стикалися з ситуацією, коли АЗС позиціонують своє дешеве паливо, як паливо європейських НПЗ, але за нашою інформацією воно таким не є”, – пише Назаренко.

Також він додав, що нинішнє рішення АМКУ не призведе до зниження ціни на якісне паливо, проте сприятиме розвитку тіньового ринку та збільшення частки ринку фальсифікованих нафтопродуктів.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

  • Олександр Хлібович

    О чем вообще речь? Пока никто ни за что не несет ответственности, все это бред сивой кобылы, какая бы цена ни была. Почему заправлясь, например, газом в Украине я проезжаю на баке 35 литров 350-400 км при скорости 90-100 км/ч, а в той же Польше – 550-600 км? При том, что там газ на наши деньги 13 грн стоит. Потому что там есть контроль, а тут есть возможность отвертеться от любого контроля.

  • Viktor Bartash

    Заправляюсь на WOGе соляркой, заправляюсь в других местах, в том числе и у “продавцов” в гараже и разницы в качестве не ощутил. Так зачем платить больше? Как говорится в одной известной рекламе. И ответственность за качество никто не несет. “Продавцу”. в гараже можно хоть морду набить и заставить оплатить ремонт, что наврядли, а с этих именитых брендов ну, что возьмеш?

Коментувати