Власники Tesla позбудуться своєї «головної пільги»

0

З 1 січня 2017 року експрес-зарядки стануть платними для нових власників електромобілів американської марки, пише auto.mail.ru.

Зараз по всьому світу налічується 4 600 зарядних станцій Supercharger від Tesla. Мережа станцій існує 4 роки, до того ж «швидку зарядку» спочатку планували зробити платною – передбачалося, що при покупці машини майбутній власник буде купувати і абонемент, який коштуватиме $ 2000.

Однак з маркетингових міркувань «суперчарджери» змусили оплачувати тільки власників базової версії Model S. Тепер стратегія змінюється: в ціну хетчбека Model S або кросовера Model X відтепер будуть включена щорічна квота на 400 кВт ∙ год, яких повинно вистачити на 1600 км пробігу. Все, що «заправлено» понад установлений ліміт, – за гроші.
Що стосується майбутнього седана Model 3, який стане «молодшою» моделлю марки Tesla, то його покупцям не покладена навіть мінімальна квота – платити за електрику доведеться цілком і повністю. До речі, ті, хто встигне замовити Model S і Model X до кінця року, зможуть як і раніше отримувати безкоштовну електроенергією.


Не пропустіть