На дороги України виділено “забагато” грошей

0

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський заявив, що місцеві бюджети опинилися перефінансовані в дорожній сфері, пише automotoclub.info.

За словами міністра, в результаті децентралізації бюджету, місцеві органи влади отримали більше грошей на утримання доріг.

“У нинішньому році вони отримали стільки, що навіть не знають, що з цим робити. Я дуже багато їжджу по регіонах і бачу, що відбувається”, – Андрій Пивоварський, Міністр інфраструктури України

Пивоварський додав, що в різних областях ситуація сильно відрізняється. Так, у Миколаївській області ситуація сильно ускладнена постійним рухом перевантажених фур, які «вбивають» дороги. Тому там був введений контроль ваги.

“Один з таких пунктів простояв не більше двох годин. За цей час наших інспекторів побили, а обладнання ледь не знищили. Так що поки у Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській, Одеській областях не будуть врегульовані питання вагового контролю, там доріг не буде, скільки не інвестуй”, – Андрій Пивоварський, Міністр інфраструктури України

За словами Андрія Пивоварського, в майбутньому році на дорогах з’явиться більше 70 нових мобільних пунктів контролю ваги. Оперувати ними будуть інспектори з високими зарплатами і «чистою» репутацією — співробітників корумпованої транспортної інспекції в нову службу не візьмуть.


Не пропустіть