Україна зробила «перші кроки для наведення порядку на дорогах»

1

На засіданні уряду створена Міжвідомча група з реформування державної системи безпеки дорожнього руху

Міжвідомчу групу належить розробляти законодавчі акти, а також давати пропозиції щодо реструктуризації органів, що відповідають за порядок на українських дорогах. Про це повідомляє портал «Автоцентр».

До складу групи з безпеки руху увійшли практично всі керівники державних органів, які мають відношення до порядку на дорогах: міністри, їхні заступники, голови державних служб, заступник начальника нацполіції, народні депутати та представники неурядових організацій.

Створення даної групи стало першим кроком держави для наведення порядку на дорогах і виконання рішень парламентських слухань з безпеки дорожнього руху, а також створення загальнодержавної Концепції з безпеки на дорогах
Ігор Діденко
співголова Міжвідомчої групи, глава підкомітету парламенту з безпеки дорожнього руху

Відзначимо, що комплексна Концепція з безпеки на дорогах, створюється на основі аналогічного документа ООН і покликана зменшити кількість ДТП та постраждалих на дорогах України до рівня країн ЄС.

Цікаво, що на перших засіданнях Міжвідомчої групи буде розглядатися питання «якнайшвидшого впровадження автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху», тобто насамперед новий орган планується зайнятися установкою камер.


Не пропустіть